Волейболистките на Левски записаха категорична победа в първия допълнителен турнир

...

Левски без проблеми срещу Раковски в първия си мач от допълнителните турнири

Волейболистките на Левски записаха безапелационна победа в първия спомагателен шампионат от НВЛ-жени, който се организира в зала " Христо Ботев " в столицата. " Сините " надиграха изрично Раковски (Димитровград) с 3:0 (25:15, 25:14, 25:23) в мач от Група 1Б.

Утре Левски среща ЦСКА във " безконечното " дерби, а Раковски ще играе със Славия. Срещите са от 16,00 и 18,30 часа.

Воденият от Кристиан Михайлов отбор доминираше напълно в първите два гейма. В третата част " сините " бяха равностойни с девойките от Раковски до 9-ата точка, след което състезателките на Диян Боюклиев поеха самодейността. Положението се резервира до 22:19. Впоследствие, Левски не разреши изненада и съумя да се върне в играта и да изравни, оттова и да завоюва гейма с 25:23, а с това и мачът с 3:0.