Военната академия Уест Пойнт остана на косъм от една от

...

Армията на косъм от сензация срещу Оклахома

Военната академия Уест Пойнт остана на косъм от една от най-славните победи във футболната си история. „ Черните рицари” държаха в шах миналогодишните полуфиналисти Оклахома, само че след продължение се предадоха при гостуването си в Бързия щат – 21:28 . СиДи Лем означи решителния тъчдаун в първия спомагателен интервал в най-слабия откъм ефикасност мач на „ съглашенците” този сезон.

Олд Доминиън записаха най-престижната си победа от влизането в Първа дивизия преди три години. „ Монарсите” взеха скалпа на Вирджиния тех, печелейки с 49:35 . Резервният куотърбек Блейк ЛаРуса раздаде пасове за 495 ярда и четири тъчдауна, а самичък означи един по земя.

Ърбан Майър се завърна отпред на Охайо стейт с гръмка победа против Тулейн. Треньорът на „ кестените” бе осъден за три мача поради прикриване на домашно принуждение, а в негово неявяване отборът бе воден от асистента Райън Дей. Дуейн Хаскинс раздаде пасове за 304 ярда (пет тъчдауна) още през първото полувреме, а Тейт Мартел оформи минута преди края на постоянното време успеха 49:6 .