Вихър (Славяново) и Балкан (Ботевград) завършиха 1:0 в контролна футболна

...

Вихър надви Балкан в контрола

Вихър (Славяново) и Балкан (Ботевград) приключиха 1:0 в контролна футболна среща, играна в Правец. Младен Младенов донесе успеха за четвъртия в класирането на Северозападната Трета лига след тъкмо
изпълнена дузпа. Тя бе отсъдена в 48-ата минута за нарушаване против Константин Генков.

В началните двайсетина минута имаше равновесие на терена. После славяновският отбор контролираше всичко в мача. Победата му можеше и да е по-изразителна. Анатоли Петров уцели гредата в 33-ата минута. Любомир Борисов и два пъти Иван Иванов не съумяха от положителни позиции.

След почивката противниците направиха много промени в съставите си. Вихърци отново преобладаваха. Иванов пропиля още един късмет за попадение, а два пропуща направи Евгени Систов. За цялостен мач ботевградчани насочиха единствено един прецизен удар към противниковата врата.