Уотфорд завърши 0:0 в домакинството си на Кристъл Палас в

...

Уотфорд не успя да вкара гол пред погледа на новия си мениджър

Уотфорд приключи 0:0 в семейството си на Кристъл Палас в първия мач, откакто клубът уволни Кике Санчес Флорес. Новият управител Найджъл Пиърсън бе показан на почитателите, само че не води отбора в днешния дуел. Хейдън Мълинс управлява тима, а Пиърсън ще дебютира с посещение на Ливърпул след седмица.

Първото полувреме не се отличи с нещо за отбелязване, като и двата тима не стигнаха до прецизен удар към вратата. Уотфорд заигра малко по-добре след почивката, а най-хубавата обстановка бе пропусната от Деулофеу.

Звездата на гостите Вилфрид Заха имаше тежък следобяд, защото отбраната на противника го опазни, само че играеше твърдо против него, което го изнерви и той се отличи с жълт картон.

Уотфорд е без домакинска победа от началото на сезона и има единствено девет маркирани гола в шампионата.

УОТФОРД - КРИСТЪЛ ПАЛАС 0:0

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ Премиър лийг 16 кръг, събота 7 декември  Уотфорд 0:0краен резулат  Кристъл Палас