Уотфорд записа втора поредна победа от началото на сезона, след

...

Уотфорд с мечтан старт на сезона

Уотфорд записа втора поредна победа от началото на сезона, откакто удари с 3:1 като посетител евроучастника Бърнли. Андре Грей (3'), Трой Дийни (48') и Уил Хюз (51') се разписаха за " стършелите ", които в първия кръг завоюваха трите точки и против Брайтън. Джеймс Тарковски (6') вкара за домакините. Двамата мениджъри не бяха създали никакви промени в своите стартови сформира спрямо първия кръг.
Срещата стартира стремително. Още в третата минута Андре Грей даде преднина на гостите. Нападателят сподели ужасно придвижване, откакто първо пусна топката на пътя на Дийни, който бе по десния фланг, а по-късно се придвижи бързо в наказателното поле, с цел да получи назад кълбото и да стреля от въздуха около Харт. Това бе първи гол за Грей в Премиър лийг от януари насам. Само три минути по-късно обаче Тарковски засече с глава центриране на Гудмундсон от корнер, с което изравни резултата.

В 17-ата минута домакините можеха да стигнат до цялостен поврат. Гудмундсон извърши добре фаул от 25 метра, само че Фостър се намеси отлично и избави. Грей и Дийни пък пропуснаха положителни благоприятни условия за Уотфорд.

Гостите нанесоха своя удар при започване на второто полувреме, когато означиха два безответни гола. В 48-ата минута удар на Дийни бе блокиран, след което топката стигна до Дукуре, който можеше да стреля, само че вместо това доста хитро пусна към нападателя, който елементарно преодоля Харт за повторно. Две минути по-късно Хюз направи 1:3, възползвайки се от неточност на Лоутън, който му подари топката. След това Хюз изстреля същински снаряд към Харт. След тези два триумфа Уотфорд изненадващо заема трето място във краткотрайното класиране. СТАТИСТИКА ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! ПРОГРАМА НА БЪРНЛИ! ПРОГРАМА НА УОТФОРД! Премиър лийг 2 кръг, неделя 19 август  Бърнли 1:3краен резулат  Уотфорд