Университатя (Крайова) постигна четвърта поредна победа в първенството на Румъния

...

Университатя отново поведе в Румъния

Университатя (Крайова) реализира четвърта поредна победа в шампионата на Румъния и измести от първото място ЧФР Клуж преди мача на първенците против Астра (Гюргево) в неделя. " Студентите " завоюваха с 2:1 визитата си на Газ Метан и имат 38 точки, а ЧФР Клуж е с 36.

За Университатя не игра Антони Иванов. Българският халф беше в групата за мача, само че не влезе. Звездата на домакините Серджиу Буш пък получи червен картон в 71-ата минута за засегнатост към съдията.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 6 кръг, петък 3 юли  Газ Метан 1:2краен резулат  Университатя (Крайова)