Украйна 2 : 1 Северна Македония 84′ ПРОПУСК ЗА УКРАЙНА!

Украйна - Северна Македония, пропусната дузпа за украинците

Украйна

2: 1

Северна Македония
 84′
ПРОПУСК ЗА УКРАЙНА! Ударът на Малиновски е блокиран от вратаря на Северна Македония!
82′
ДУЗПА В ПОЛЗА НА УКРАЙНА! След намесата на ВАР за игра с ръка в наказателното поле.
78′
Микола Шапаренко напуща, влиза Сергий Сидорчук
77′
Даниел Аврамовски влиза, за сметка на Енис Барди
74′
Сериозна неточност на северномакедонската защита, която изпусна Циганков, само че той оставен непокрит, стреля прекомерно разочароващо
 Снимка 535246
Източник:
70′
Андрий Ярмоленко е сменен от Виктор Циганков
70′
Роман Яремчук отстъпва мястото си за сметка на Артьом Беседин
68′
Бущан мазета удар от границата на наказателното поле, насочен от Трайковски. След последвалия корнер, нищо рисково.
65′
Малиновски стреля рисково след подаване на Ярмоленко, вратарят мазета.
59′
Дарко Велковски получи жълт картон поради груба игра.
57′
ГОЛ ЗА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ! Алиоски пропусна, вратарят мазета, само че при добавката, играчът на Лийдс е прецизен!
 Снимка 535259
Източник:
55′
ДУЗПА ЗА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЯ! Топката се удари в гредата след удар на Трайковски, а при опит за игра с нея, Горан Пандев бе повален от Караваев и реферът е праволинеен!
54′
Украинците господстват на терена, северномакедонците по трибуните. Силна поддръжка за отбора на Игор Ангеловски, предвид на обстоятелството, че срещата се играе в Букурещ.
 Снимка 535245
Източник:
50′
Директен удар от фаул от далечна отдалеченост, изпълнен от Ярмоленко, вратарят се намеси и мазета.
47′
Горан Пандев стреля рисково, вратарят на Украйна Бущан се намеси решилно и мазета.
46′

46′
НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!
46′
Дарко Чурлинов размени Стефан Спировски на вратата.
46′
Бобан Николов бе сменен от Александър Трайковски
45′
КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!
43′
Шапаренко падна, пробвайки да си завоюва дузпа, вместо това получи жълт картон.
39′
Звездата на Северна Македония - Горан Пандев стреля от близка отдалеченост, прехвърляйки вратаря Бущан и вкара, само че попадението не бе зачетено поради засада.
 Снимка 535253
Източник:
34′
ВТОРИ ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Яремчук бе изведен добре от десния фланг, без никакво напрежение нападателят се измъкна чудесно от засадата, напредна самичък против вратаря на Северна Македония и с лекост съумя да се разпише с удар в близкия ъгъл, до момента в който югозападните ни съседи чакаха, че има засада. Такава, обаче няма - 2:0 за Украйна.
 Снимка 535250
Източник:
29′
ГОЛ ЗА УКРАЙНА! Караваев засече топката от корнер и отклони към непокрития Ярмоленко, който от непосредствена непосредственост с невисок удар в средата на вратата, откри! Попадението може да тежи на македонската защита, която изпусна звездата на съперника!
 Снимка 535251
Източник:
23′
Ярмоленко излезе на чиста голова позиция, излъга двама бранители и стреля, топката бе избита от вратаря Спировски.
 Снимка 535247
Източник:
21′
Караваев напредна рисково по десния фланг, опита да подаде в наказателното поле, само че топката бе избита.
15′
Елмас засече подаване от Николов и опита да стреля, за първи път към вратата на украинците, само че прекомерно неопределено.
11′
Яремчук напредна отдясно и навлезе рисково в наказателното поле и можеше да стреля, само че вместо това реши да подава и положителната опция за Украйна беше пропиляна.
 Снимка 535242
Източник:
7′
Опит на Андрий Ярмоленко беше избит в безвредна зона. След последвал корнер Шапаренко центрира рисково, само че топката още веднъж бе изчистена.
6′
Селекцията на Шевченко пробва лек напън в първите минути на мача, все още обаче без удар към вратата, защитавана от Спировски.
2′
В първия мач, Украйна затрудни Нидерландия, само че загуби с 2:3
 Снимка 535238
Източник:
2′
Северна Македония отстъпи в първия си мач - 1:3 от Австрия.
 Снимка 535239
Източник:
1′

1′
НАЧАЛО НА МАЧА!
Състав 1 Георгий Бущан 20 Стефан Спировски 21 Александър Караваев 1 Столе Димитриевски 13 Илиа Забарний 13 Стефан Ристовски 22 Микола Матвиенко 6 Висар Муслиу 16 Виталий Миколенко 14 Дарко Велковски 17 Олександър Зинченко 8 Езджан Алиоски 6 Тарас Степаненко 5 Ариян Адеми 8 Руслан Малиновски 16 Бобан Николов 10 Микола Шапаренко 17 Енис Барди 7 Андрий Ярмоленко 21 Елиф Елмас 9 Роман Яремчук 10 Горан Пандев Треньор Андрий Шевченко Игор Ангеловски Резерви 26 Артьом Довбик 26 Милан Ристовски 24 Олександър Тимчик 25 Дарко Чурлинов 19 Артьом Беседин 24 Даниел Аврамовски 14 Йевген Макаренко 23 Мариян Радески 11 Марлос 15 Тихомир Костадинов 4 Сергей Кривцов 11 Ферхан Хасани 3 Георгий Судаков 7 Иван Тричковски 2 Едуард Собол 4 Кире Ристевски 23 Анатолий Трубин 2 Егзон Бейтулай 12 Андрий Пятов 22 Дамян Шишковски 5 Сергей Сидорчук 12 Ристо Янков 15 Виктор Циганков 9 Александър Трайковски
Украйна и Северна Македония стартираха присъединяване си на Евро 2020 със загуби и по тази причина през днешния ден ще би трябвало да дадат максимума, с цел да останат в шампионата. Срещата ще се играе в Букурещ, а началото е от 16:00 часа. Украинците демонстрираха темперамент против Нидерландия и наваксаха пасив от два гола, само че в последна сметка отстъпиха с 2:3. Северна Македония пък падна с 1:3 от Австрия в дебюта си на огромен конгрес.
 Украйна се бори много, само че записа антирекорд

С шест следващи загуби

В исторически проект Украйна има превъзходство против днешния си противник. От 4 мача украинците са спечелили 3 и са позволили единствено един гол. В квалификациите за Евро 2016 " синьо-жълтите " се постановиха с 1:0 в Скопие и 2:0 в Киев.

Селекционерът Андрий Шевченко няма да може да разчита на крилото Олександър Зубков.

Австрия победи Северна Македония с 3:1
" Златни " австрийски запаси скапаха дебюта на Северна Македония

Класата си сподели думата

Проблемите на северномакедонците са в отбрана. Това си пролича най-много през второто полувреме против Австрия, когато и умората си сподели думата. Въпреки това, Ангеловски още веднъж ще заложи на Дарко Велковски, Висар Муслиу и Стефан Ристовски, а под рамката ще е Столе Димитриевски.