Уест Хам направи голяма крачка към спасението, след като очаквано

...

Първият изпадащ в Премиър лийг е факт след четири гола на Антонио

Уест Хам направи огромна крачка към спасението, откакто предстоящо победи с 4:0 демотивирания Норич като посетител и се откъсна на шест точки от рисковата зона. Микейл Антонио (11', 45, 54', 74') блесна с четири гола за " чуковете " и в същото време официализира изпадането на " канарчетата ", които остават на 11 точки от избавителна зона с три мача до края на сезона.

Уест Хам, за който това бе втора победа след рестарта на акцията, нямаше никакъв проблем на " Кероу Роуд ". Още в 11-ата минута гостите излязоха напред в резултата. Центриране от корнер в началото бе изчистено от Тетей, само че Боуен още веднъж изсипа топката в наказателното поле. Диоп отклони към Антонио, който от шест метра, останал непоркит, нямаше проблем да порази задачата. В добавеното време на първата част Антонио означи втория си гол, откакто засече с глава доста положително центриране на Нобъл от фаул.

В 54-тата минута 30-годшното крило оформи своя хеттрик, което се случи за първи път в неговата професионална кариера. Отново Нобъл изведе Антонио, чийто първи удар бе избавен от Крул, само че по-късно звездата на Уест Хам направи добавка с глава.

В 74-тата минута Антонио вкара и четвърти гол. Този път той засече технично на близката греда центриране на Фредерикс отдясно.

Десет минути преди края Кресуел прати топката в личната си врата, само че преди този момент бе маркирана засада, тъй че попадението бе анулирано.
Премиър лийг 35 кръг, събота 11 юли  Норич Сити 0:4краен резулат  Уест Хам