ЦСКА-София получи нов шамар по амбициите си във футболното първенство.

...

Гол в 92-рата мин. отдалечи "ЦСКА-София" на 9 т. от върха

" ЦСКА-София " получи нов пестник по упоритостите си във футболното състезание. Два кръга откакто загуби с 0:2 директния конфликт с първенеца " Лудогорец ", носителят на Купата на България изпусна извоюван мач и приключи 1:1 като посетител на новобранеца " Пирин " (Благоевград).

Столичани бяха по-активният тим и владееха повече топката през целия дуел на ст. " Христо Ботев ". И макар че мъчно създаваха чисти положения, разумно поведоха в резултата с гол на Карло Мухар в 70-ата мин. В края на мача обаче възпитаниците на Стойчо Младенов позволиха грешката да се приберат в личната си половина и да чакат последния сигнал.

Във втората минутата от даденото от съдията Волен Чинков 5-минутно продължение Александър Дюгеров проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Станислав Манолев посрещна топката от воле и я прати неспасяемо във вратата на Густаво Бусато.
Източник: segabg.com