ЦСКА и Спортист завършиха 1:1 в контролна среща на Градския

...

Спортист Св спъна ЦСКА в контрола

ЦСКА и Спортист приключиха 1:1 в контролна среща на Градския стадион в Своге. Павлин Чиликов (62) даде задатък на домакините с прелестен удар с глава. 22-годишният нападател е наследник на някогашния национал Георги Чиликов. 15 минути преди края Маурисио Гарсес изравни. Гостите удариха и гредата след удар на Дауда Бамба.
Първото полувреме Стефано Кунчев отрази удари на Бисмарк Чарлс и Жеферсон Телес и не разреши на водача в Първа лига да поведе в резултата.
На почивката треньорът на ЦСКА Саша Илич пусна в игра Юрген Матай и Амос Юга. Браян Морено означи гол за " армейците ", само че попадението бе анулирано заради засада. После Павлин Чиликов засече балонно центриране в наказателното поле и с изстрел с глава в левия ъгъл на вратата се разписа за 1:0. В 75-ата минута Менно Кох центира отляво и откри Маурисио Гарсес в наказателното поле, който овладя на гърди и с изстрел от въздуха направи 1:1.>
Източник: duma.bg