ЦСКА 1948 поне временно се завърна начело във временното класиране

...

ЦСКА 1948 се измъчи срещу десет от Септември

ЦСКА 1948 най-малко краткотрайно се завърна отпред във краткотрайното класиране на efbet Лига.

Това стана след измъчена победа с 1:0 над Септември София вкъщи в среща от 11-ия кръг на шампионата. В воин за „ алените ” се трансформира Ивайло Чочев, който вкара единственото попадение в мача в 87-ата минута. Попадението бе под №10 за халфа от началото на сезона.

Гостите играха с човек по-малко от 65-ата минута, когато беше изпъден Мартин Николов. Левият бек си създаде две жълти картона в границите на 120 секунди.

ЦСКА 1948 направи много пропуски, а дебют за тима направи и Евгений Сердюк. Украинецът обаче ще се запомни единствено с един жълт картон в първия си мач за своя нов тим.

„ Червените ” събраха 23 точки, само че са с три мача повече от идващите го Лудогорец и ЦСКА. Септември е 12-и с 8 точки.
Източник: lupa.bg