ЦСКА 1948 допусна второ поражение от началото на сезона във

...

ЦСКА 1948 се сгромоляса тежко, столът на Петко Петков се клати

ЦСКА 1948 позволи второ проваляне от началото на сезона във Втора лига. Футболистите на Петко Петков позволиха изненадваща загуба с 2:3 от Кариана (Ерден). В воин за отбора на Веселин Великов се трансформира Ивелин Илиев, който мушна две топки в мрежата на младежкия национал Даниел Наумов. С две попадения се регистрира и голмайсторът на " алените " Андон Гущеров, само че те се оказаха незадоволителни за тима му. Гущера към този момент има 17 гола на сметката си и води еднолично при реализаторите във втория ешелон.

Илиев откри резултата в осмата минута, а в 26-ата Стоян Предев удвои - 2:0 за Кариана. В началото на втората част Гущеров понижи, само че скоро по-късно Ивелин Илиев направи 3:1. Гущеров " отговори " с втория си гол в 66-ата минута, само че до края играчите на Петков по този начин и не съумяха да доближат най-малко до точката. Втората загуба в границите на три кръга разклаща стола на експерта, поради упоритостите на управлението на ЦСКА 1948. Ако на следващия ден Септември (София) вземе дербито с Локомотив (София), " алените " ще изгубят първото място в класирането.

СТАТИСТИКА

КЛАСИРАНЕ Втора лига 12 кръг, събота 19 октомври  Кариана (Ерден) 3:2краен резулат  ЦСКА 1948