Третият в есенното класиране на Северозападната Трета лига – Вихър

...

Вихър удари дубъла на Ботев във Враца

Третият в есенното класиране на Северозападната Трета лига – Вихър (Славяново) победи във Враца втория тим на домакините с 1:0. Единственото попадение осъществя Константин Генков. В края на първото полувреме той бе фаулиран в наказателното поле на противника и самичък осъществя отсъдената дузпа. Стана равносилен мач, като гостите имаха лек превес. В 20-ата минута застрашителен шут от 30 метра на врачански футболист разтресе гредата.

Това бе и единствената опция за Ботев в контролата. Отговорът на вихърци не закъсня и Цветан Петров бе изведен самичък против вратаря, само че не съумя да го преодолее. Четвърт час след почивката Генков вкара за повторно, само че реферът не зачете гола, отсъждайки противоречива засада. В 73-ата минута Иван Иванов излезе по диагонала очи в очи с врачанския пазач, само че опитът му да го трансферира не бе сполучлив.