Трета по ред мобилна нарколаборатория, ситуирана в бургаския комплекс Меден

...
Трета по ред мобилна нарколаборатория, ситуирана в бургаския комплекс Меден
Коментари Харесай

Трета нарколаборатория разбита в Бургас! Полицията с нов удар в ж.к. „Меден Рудник“ отново!

Трета по ред мобилна нарколаборатория, разположена в бургаския комплекс „ Меден Рудник “, бе обезвредена от чиновниците на бранш „ Криминална полиция “ при Четвърто Районно ръководство – Бургас в границите на 20 дни. Около 15.00 ч. през днешния ден чиновниците на реда направили претършуване в апартамент, ситуиран в бл. 205 в най-големия бургаски комплекс, населяван от 42 годишен бургазлия. В особено обособена за задачата стая са открити и конфискувани уреди и прекурсори, предопределени да произвеждане на метамфетамин / конфискувано е бяло кристалообразно вещество с тегло към 20 гр., реагирало при направения полеви наркотест на метамфетамин, две пластмасови туби с бяло вещество с тегло към кг, реагирало на амфетамин. При претърсването в жилището с изключение на 42 годишния бургазлия е открита и 39 годишна бургазлийка. Двамата са арестувани за период до 24 часа. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

Припомняме, че на 13-ти март, посредством отличната и професионална работа на чиновниците от бранш „ Криминална полиция “ при Четвърто Районно ръководство – Бургас в частен апартамент, ситуиран в бл. 245 в к-с „ Меден Рудник “, населяван от 38 годишен престъпно проявен и осъждан бургазлия, бяха открити и конфискувани близо 150 гр. „ друсан чай “, реагирал при направения полеви нарко-тест на метамфетамин и електронна везна. Седмица по-рано мъжа бе арестуван още веднъж, като в жилището му бяха открити и конфискувани: голям брой материални доказателства за производството на друсан чай / зелена тревна маса с тегло -1,2 кг., две бутилки ацетон, джъмпери, ел. везни, флакони с вещество, чийто прецизен състав е в развой на изясняване/. Намерен е и към кг зелена тревна маса, за която бургазлията декларирал, че е обработена и съставлява „ друсан чай “ / същото е предадено за химически разбор в БНТЛ Бургас/. Иззета е и сума в размер на 2 000 лева

И по двата случая са формирани досъдебни производства.

В края на февруари месец, при осъществено претършуване в частна къща, ситуирана на ул. „ Преображенска», бяха открити двама мъже / 18 годишен карнобатлия и 42 годишен годишен бургазлия/ и 38 годишната майка на карнобатлията. В дома бе намерено особено обособено помещение за произвеждане на метамфетамин / «пико»/, като са открити и конфискувани движимости и прекурсори, предопределени за произвеждане на наркотичното вещество. Открит бе и подготвен артикул – опиат с общо тегло към 10 гр., реагирал при осъществения полеви наркотест на «метамфетамин». Двамата мъже и карнобатлийката бяха арестувани за период до 24 часа, а по случая бе формирано бързо произвеждане.

Източник: iskra.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


Промоции

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР