Треньорът на Царско село Антони Здравков бе доволен след равенството

...

Антони Здравков призна какво трябва на Царско село

Треньорът на Царско село Антони Здравков бе удовлетворен след равенството 1:1 против Левски на стадион " Георги Аспарухов " и уточни като главен проблем на отбора му неналичието на централен нападател.

" Важното е тимът да играе добре. Днес показахме добра, групова игра. Създадохме положения пред вратата на Левски и през двете полувремена. След почивката имахме две доста чисти обстановки. Доволен съм от представянето. Липсва ни характерен централен нападател. Стефан Христов не е подобен, ще търсим състезател на тази позиция през лятото. Знаем мощните страни на нашия тим и тъкмо това използвахме. Левски имаше проблеми при изнасянето на топката. Ние не играхме защитно, а по-групирано. Липсват ни някои футболисти, ние не сме тим от международна класа, който разполага с 25-30 футболисти. В този сбит цикъл е мъчно. Днес имахме опция да победим и да скъсим дистанцията с Черно море ", сподели Здравков.
Източник: bnr.bg