Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан изрази разочарованието си от

...

Зидан след 1:1 на Бернабеу: Усещането е неприятно

Треньорът на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан изрази разочарованието си от равенството 1:1 против Валядолид на " Сантяго Бернабеу " в дуел от втория кръг на Примера дивисион. " Белия балет " откри резултата в 82-ата минута посредством Карим Бензема, само че гостите стигнаха до равенството в 89-ата, когато се разписа Сержи Гуардиола. " Неприятно е чувството. Направихме по-трудното, като вкарахме през второто полувреме, само че по-късно позволихме на противника да изравни. Заслужавахме трите точки. През първото полувреме играхме по-добре. Ако играем 90 минути както през първата част, то успехите ще дойдат ", разяснява французинът. " Не можем да се оправдаваме с умората и горещото време, защото изискванията бяха идентични за всички. Винаги се веселя, когато Бензема бележи. Напрежението от предишния сезон съществува, само че и почитателите би трябвало да проявят схващане и да ни поддържат ", сподели още Зидан.