Треньорът на Арда Николай Киров сподели след загубата от Лудогорец

...

Николай Киров: Не може да допуснеш обрат за 5-6 минути

Треньорът на Арда Николай Киров показа след загубата от Лудогорец с 1:4, че тя е показателна. Според него когато допускаш неточности против класен тим като Лудогорец, какъвто е и идният противник на отбора му във финала за Купата - ЦСКА, съперниците се възползват от тях.

" Много неща се объркаха. До момента, в който вкарахме, стояхме добре на терена. За мен е немислимо. Не може да допуснеш цялостен поврат за 5-6 минути с такива голове и автоголове. На Лудогорец малко пространство да му дадеш и се възползва от него. Отборът не беше стилен. Опитах се да направя ротации, да дам отмора на някои хора преди финала в сряда. Всеки един е част от този тим. Само към младите нямаме право на забележки, само че от останалите всеки би трябвало да е съсредоточен и да си чака своя късмет. Дори в такива дуели, в които мислите явно не са тук. От тези неща не бях удовлетворен. В предния дуел се видя отмалялост в някои играчи, които през днешния ден играха едно полувреме или не взеха присъединяване. Какво ще е положението на тима ще се види в сряда. Въпросът е настроението след мача да е положително. Малко неприятна загуба, би трябвало да ги отърсим по най-хубавия метод, само че тя е показателна, че когато допускаш неточности класен тим като Лудогорец, какъвто е и ЦСКА, незабавно се възползва от тях ", добави наставникът на отбора от Кърджали.
Източник: bnr.bg