Тотнъм записа трета поредна победа във Висшата лига. Лондончани разбиха

...

Тотнъм записа трета поредна победа - отнесе Норич

Тотнъм записа трета поредна победа във Висшата лига. Лондончани разрушиха с 3:0 вкъщи Норич в мач от 15-ия кръг. Лукас Моура откри резултата в 10-ата минута, а едвам в 66-ата минута Давинсон Санчес удвои. Крайният резултат оформи Хюн-Мин Сон в 77-ата минута.

Снимка: БГНЕС

Тотнъм записа трета поредна победа - отнесе Норич (ВИДЕО)

С триумфа „ шпорите” събраха 25 точки и излязоха на пето място във краткотрайното класиране. „ Канарчетата” са на дъното с 10 точки.

В 4-ата минута Лорис се оправи след рисков удар на Пуки. Шест минути по-късно Лукас Моура направи двойно със Сон, освободи се елегантно от бранител и с техничен удар от към 20 метра не остави шансове на вратаря за 1:0.

Едва в 66-ата минута лондончани сътвориха нова рискова опция. Хари Кейн получи пред наказателното поле от Дохърти и насочи мощен удар, след който Крул мазета в корнер. След неговото осъществяване Дейвис смъкна топката за Санчес, който с мощен шут от няколко метра нямаше по какъв начин да сбърка.

В 77-ата минута Сон постави точка на разногласието. Бен Дейвис комбинира със Сесеньон, навлезе в наказателното поле и откри Сон. Нападателят се освободи и със мощен шут в десния ъгъл вкара за 3:0.

Източник: fakti.bg