Тотнъм и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в много интересен и

...

Тотнъм и Ман Юнайтед не се победиха във вълнуващ мач

Тотнъм и Манчестър Юнайтед приключиха 1:1 в доста забавен и динамичен мач от 30-ия кръг на британската Висша лига. Домакините водеха дълго време след гол на Стивън Бергвайн през първото полувреме. Гостите изравниха след гол от дузпа, осъществена от Бруно Фернандеш, дадена за попречване на влезлия като запаса Пол Погба.

Мачът стартира по-добре за Манчестър Юнайтед. Гостите използваха творчеството на Бруно Фернандеш и бързината на Рашфорд и владееха самодейността. Моуриньо беше позиционирал своите играчи по-назад и видимо те одобриха играта в своята половина.

В 27-ата минута Стивън Бергвайн направи мощен пробив отдясно и нанесе доста мощен удар. Давид де Хеа мазета топката, само че тя с огромна мощ влезе във вратата му за 1:0.
Източник: fakti.bg