Свищов. Бронзов медал спечели състезател на СК Джудоспорт“ – Свищов

...

Велико Търново: Състезател на СК „Джудоспорт“ – Свищов спечели бронзов медал от държавен шампионат по джудо

Свищов. Бронзов орден завоюва играч на Семеен кодекс „ Джудоспорт “ – Свищов от държавен шампионат по джудо, оповестяват от пресцентъра на Общината . Шампионатът по джудо за мъже и дами се организира на 18 март в София. Семеен кодекс „ Джудоспорт “ взе участие с четирима състезатели, като най-добре в своята категория се показа Едмон Белчев – 66 кг. Той завоюва бронзов орден и съумя да отстрани едни от най-хубавите джудисти на България, в своята категория. Успехът му пристигна след една тежка травма, доста труд и предпочитание за бързо възобновяване и осъществяване.
Миглена Райкова – 70 кг още веднъж се показа почтено в най-голямата възрастова група, като доближи до четвърт финали. Тя съумя да се пребори в срещите до трето място, където загуби и остана на четвърто място при дамите.
Източник: focus-news.net