Световният шампион Франция навлиза във форма за Евро 2020. Селекцията

...

Франция с класика срещу Уелс, Бензема не успя да се завърне с гол

Световният първенец Франция навлиза във форма за Евро 2020. Селекцията на Дидие Дешан, която е считана за един от огромните любимци, не остави късмет на Уелс, побеждавайки " драконите " с 3:0.
 Германия изпусна Дания в контрола

Срещата приключи 1:1

Проверката на " Алианц Ривиера " в Ница бе белязана от огромното завръщане на Карим Бензема, който след дълги години още веднъж облече националната фланелка. Звездата обаче няма да запомни с положително инспекцията, така кат пропусна дузпа в 27-ата минута. Заради нея червен картон получи Неко Уилямс от островитяните, което предреши и по-нататъшния процес на събитията.
 Снимка 533262
Източник:

До полувремето разумното въпреки всичко се случи и Килиан Мбапе съумя да преодолее Дани Уорд.

Веднага след почивката Мбапе и Гризман демонстрираха чудесно взаимоотношение, а за нападателя на Барселона остана опцията да опъне мрежата с прекрасен шут в горния ляв ъгъл.
 Англия героичен удържа най-малък триумф над Австрия

Единственото попадение на " Ривърсайд " вкара Букайо Сака

В 79-ата минута Карим Бензема още веднъж се размина с гола, като този път негов тежък удар, от границата на наказателното поле разтресе, левия непряк дирек. Но тъгата за едни, е наслада за други. От обстановката най-бързо се възползва резервата Усман Дембеле, който след секунди към този момент празнуваше попадение №3 в уелската врата.