Суперзвездата на световния футбол бе титуляр за при гостуването на

...

Ралф Рангник си позволи да смени Роналдо, CR7 се ядоса

Суперзвездата на международния футбол бе титуляр за при гостуването на новака в Англия Брентфорд.
Португалецът бе пропуснал последните два мача на " алените дяволи " поради травма, само че в този момент се появи в игра от първата минута.
Все отново, при резултат 2:0, старши треньорът Ралф Рангник направи " немислимото " и реши да извади Роналдо след тъкмо 70 минути игра, евентуално стремейки се да го резервира за идната среща на тима против Уест Хям (22 януари).
Очаквано, CR7 никак не бе удовлетворен от това решение на немеца и напусна начумерен терена. Впоследствие камерите го уловиха по какъв начин захвърля горнището си на аварийна пейка!
В 76-ата минута обаче, Юнайтед означи третия си гол в срещата посредством промяната на Роналдо - Рашфорд, а в този миг камерите още веднъж се насочиха към португалеца. На фрагментите се видя, че Рангник очевидно се пробва да успокои раздразнената си звезда и му обясняваше нещо `на ухо`...