Старши треньорът на Спартак (Плевен) Емил Велев изгледа само 70

...

Изгониха Кокала при поредна излагация на Спартак

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Емил Велев изгледа единствено 70 минути от аварийна пейка следващата излагация на водения от него отбор при равенството 1:1 против гостуващия му Академик (Свищов). Двубоят бе от XXII кръг на Северозападната Трета лига.

Двайсетина минути преди края Кокала оспори съдийско решение и реферът Петър Кузев му подвигна червен картон. За същото нарушение в 90-ата минута втори жълт и респективно червен картон получи и
Едуард Атанасов от домакините.

Началото не предвещаваше сходен край. В 10-ата минута Христо Спасов даде задатък на плевенчани, които направляваха всичко до 30-ата минута. После обаче отстъпиха самодейността на противника. След почивката “студентите” бяха по-активни и в 84-ата минута изравниха посредством Лилян Маринов. Северозападна Трета лига 22 кръг, неделя 22 април  Спартак (Плевен) 1:1краен резулат  Академик (Свищов)