Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович прие философски поражението

...

Акрапович: Искам да забравя този мач, вече мислим за Ботев

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович одобри метафизичен провалянето от Левски с 0:1. Той счита, че футболистите му са стояли добре физически в края на дуела на " Герена " и към този момент мисли за идното пловдивско дерби.

Какво се обърка ли? Загубихме линията на отбраната, оставихме хора да се обръщат с лице към нашата врата, това изобщо не функционираше. След гола им се събудихме, пропуснахме чист гол и това е, това е. Понякога върви, различен път искаш доста, само че не се получава и би трябвало да вложиш повече мощ, с цел да тръгнат нещата. Не знам дали просто нямахме ден или пък момчетата не са ме разбрали още от началото. Има такива мачове, какво да се прави. Трябва да търсим оправяне за дербито. В последните 15-20 минути кой тим имаше повече благоприятни условия - няма нищо общо с физическата подготовка, не съм склонен с мнение, че не сме били добре с нея. Вече работим за мача с Ботев (Пловдив), желая да не помни този мач, желаеме да зарадваме нашите почитатели и съперника да усети нашата мощ. Всичко е на терена в този мач, по този начин е. Бяхме в добра форма в последните 20-30 минути през днешния ден, само че дербито си е дерби, няма предимство ", сподели експертът. efbet Лига 7 кръг, събота 24 август  Левски 1:0краен резулат  Локомотив (Пловдив)