Старши треньорът на коментира равенството не неговия тим срещу този

...

Киров: Получи се динамичен двубой, в който и двата отбора имаха ситуации

Старши треньорът на разяснява равенството не неговия отбор против този на. Двата тима приключиха 1:1 в мач от втория кръг на efbet Лига.

" Получи се динамичен дуел, в който и двата тима имаха обстановки. За страдание нашият тим съумя единствено един път да означи. Притеснява ме това, че допуснахме прекомерно обикновен гол. Започнахме добре първите минути на второто полувреме, само че не успяхме да отбележим, когато самодейността бе наша. Накрая въпреки всичко можеше и да загубим. Създадохме обстановки, които не успяхме да приключим. Трябва да сме малко по-ефективни. Когато в един тим изоставен много хора и дойдат доста нови, би трябвало да се възстановят връзките. Важното е да означаваме голове, когато пресираме и владеем топката. Ради Василев е нашият голмайстор и неналичието му най-вероятно е повлияла, само че другите би трябвало да компенсират. Страхотна е ситуацията на стадиона и тя постоянно оказва помощ на домакинския тим. Съжалявам, че не успяхме да зарадваме хората, които пристигнаха, само че ги пропагандирам да не престават да идват. Широчината на състава става все по-голяма, което е хубаво. Хубаво е да има конкуренция. Всичко може да се случи, може да има още нови футболисти, ще забележим. Гледаме още състезатели ". efbet Лига 2 кръг, събота 15 август  Арда (Кърджали) 1:1краен резулат  Левски