Старши треньорът на Кариана (Ерден) Веселин Великов похвали момчетата си

...

Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка

Старши треньорът на Кариана (Ерден) Веселин Великов похвали момчетата си след трагичния триумф с 2:1 над Литекс.

" Ловеч ни вкараха гол с една изритана топка, без състояние. След техния гол бяхме цялостни господари, вкарахме два гола, създадохме още. Важното е, че побеждаваме. Във всички минути бяхме по-добри на терена. Сладко е, само че няма значение в коя минута е паднал голът, значимото са трите точки. Играем всеки мач за победа, за 11 кръга мисля, че се представяме съвършено. Етикетът на любимец няма да попречи на тима, в случай че играем по този начин, мъчно можем да загубим някъде. Трябва на 50% да осъществяваме ситуациите, които сътворяваме. Не е съществено да ни вкарат гол с изсипана топка от центъра. Момчетата обаче 11 кръга са съвършени. Вземем ли в този момент 3 точки и след това победа над Пирин, няма кой да смъкна Кариана от първото място ", сподели Великов. Втора лига 11 кръг, вторник 27 октомври  Литекс 1:2краен резулат  Кариана (Ерден)