Справящият се страхотно в последните си мачове Байер Леверкузен посреща

...

НА ЖИВО: Байер Леверкузен – Волфсбург, играе се!

Справящият се ужасно в последните си мачове Байер Леверкузен посреща Волфсбург в следващ мач от междинния 27-и кръг в немската Бундеслига и играят при резултат 0:0.

Срещата е с начален час 21,30 и ще може да наблюдавате всичко забавно на „ Бай Арена” в Gong.bg

В 13-ата минута защитата на Байер закъсна с дейностите си и топката бе пусната вляво за Брекало. Той центрира паралелно за Вут Вегхорст, само че в сетния момент Едмон Тапсоба почисти в ъглов удар. Миг по-късно Ренато Щефан стреля от междинна отдалеченост, само че право в ръцете на Храдецки.

В 16-ата минута стражът на "аспирините " избави тима си от гол, откакто Жоао Виктор бе забелязан в пеналтерията и засече топката, само че незабавно вратарят Храдецки съкрати ъгъла и с тяло мазета топката в ъглов удар.

Стартовите сформира на двата отбора:

Байер Л: Лукаш Храдецки – Вендел, Свен Бендер, Едмонд Тапсоба – Надием Амири, Керем Демибрай, Чарлс Арангиз, Мичел Вайзер – Муса Диаби, Кай Хавертц, Карим Белараби

Волфсбург: Коен Кастеелс – Кевин Мбабу, Марин Погранчич, Джон Бруукс, Жером Русийон – Ренато Щефен, Шавер Шлагер, Максимилиан Арнолд, Йосип Брекало – Вут Вегхорст, Жоао Виктор