Спорна ситуация беляза мача между ЦСКА 1948 и Левски от

...

Съдията първо даде, а после отмени дузпа при скучно равенство между "Левски" и ЦСКА 1948

Спорна обстановка беляза мача сред ЦСКА 1948 и " Левски " от Първа лига. В относително отегчителен дуел, приключил 0:0, най-интересната обстановка бе в 78-ата минута, когато съдията Никола Попов първо уточни бялата точка за нарушаване против състезател на ЦСКА 1948, само че след това си промени мнението и углавен удар не последва.

Димитър Митков бе повален от вратаря на " Левски " Звонимир Микулич в наказателното поле на " сините " и реферът незабавно отсъди дузпа, само че след секунди промени решението си и даде жълт картон за симулация.

След този резултат двата тима резервираха местата си във краткотрайното класиране. " Червените " са шести с 28 точки, а " сините " са девети с осем по-малко.

За цялостен мач отборът на Славиша Стоянович насочи едвам три удара по посока вратата на ЦСКА 1948, като нито един от тях не откри очертанията.

Снимка: Lap.bg

Първото полувреме бе доста едва и без положения. Микулич се намеси един път при центриране на Ангел Лясков, а Живко Атанасов блокира удар на Топузов.

В 77-ата минута Микулич се намеси уверено при удар на Русев. Секунди по-късно Митков падна в наказателното поле, а откакто съдията промени мнението си, получи жълт картон. Междувременно играчи на двата отбора започнаха да се блъскат.

В 87-ата минута Русев се измъкна сред няколко бранители и стреля, само че Микулич с една ръка избави сигурен гол.
Източник: btvnovinite.bg