СподелиАмериканските граждани симпатизират повече на кандидатката за президент на САЩ

...
СподелиАмериканските граждани симпатизират повече на кандидатката за президент на САЩ
Коментари Харесай

След дебата: американските граждани симпатизират повече на Камала Харис, отколкото на Доналд Тръмп

Сподели
Американските жители симпатизират повече на кандидатката за президент на Съединени американски щати от Демократическата партия Камала Харис след телевизионния ѝ спор през вчерашния ден с съперника ѝ от Републиканската партия Доналд Тръмп, демонстрира изследване, написа Българска телеграфна агенция.

От всички респонденти 45 % са изразили позитивно мнение за Харис, а 39 % за Тръмп. Проучването е направено измежду регистрирани гласоподаватели, които са гледали дебата. Допитването е било извършено от социологическа организация за няколко американски медии, в това число Си Ен Ен.

Проучването демонстрира, че 44 % от феновете не са били настроени позитивно към Харис след телевизионния двубой, а 51 % от интервюираните са изразили негативно мнение за представянето на Тръмп. В една от всички области Тръмп води с очевидна преднина – 55 % от респондентите считат, че Тръмп е по-компетентен от Харис в икономическите си знания, като тя е получила 35 % в региона.

Според 82 % от интервюираните телевизионният спор няма да повлияе на вота им през ноември.

За още забавни вести, изявленията, разбори и мнения харесайте!
Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР