Специя и Беневенто не излъчиха победител, завършвайки при равенство 1:1

...

Гълъбинов игра пет минути при равенство на Специя

Специя и Беневенто не излъчиха победител, завършвайки при тъждество 1:1 в мач от 26-ия кръг на Серия А. Българският нападател Андрей Гълъбинов се появи в игра в 85-ата минута, само че не съумя да помогне на отбора си да стигне до трите точки.

Гостите стартираха по-добре дуела и в 15-ата минута Адолфо Гаич имаше отличен късмет да открие резултата, само че изстрелът му мина около десния непряк дирек.

Домакините дадоха отговор четири минути по-късно, когато Симоне Бастони стреля от въздуха от границата на наказателното поле, само че кълбото не откри задачата.

В 24-ата минута Беневенто откри резултата. Бенито Виола изведе Адолфо Гаич в наказателното поле, след което халфът осъществя в долния ляв ъгъл.

В заключителните минути на първото полувреме Специя имаше две положителни благоприятни условия за изравнително попадение, само че Даниеле Верде и Ардиан Исмаили не съумяха да намерят мрежата на Лоренцо Монтипо.

В 57-ата минута след центриране в наказателното поле Емануел Гиаси стреля с глава, само че изстрелът му попадна в напречната греда.

Натискът на домакините през втората част даде резултат и в 71-ата минута равенството бе възобновено. Даниеле Верди невъзмутимо прати топката в мрежата на Лоренцо Монтипо.

Пет минути след изравнителното попадение Специя имаше нова отлична опция, само че Мартин Ерлич за повторно разтресе напречната греда след изстрел с глава.

В 85-ата минута в игра се появи Андрей Гълъбинов, само че още попадения не бяха осъществени в дуела.

По този метод Специя и Беневенто не престават да бъдат с идентичен точков актив – 26 и поделят 14-ата позиция в класирането.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `