Снимки: ХК СпартакХандбалният Спартак (Варна) победи с 30:25 третия в

...

Хандбалният Спартак удари Осъм с 30:25

Снимки: ХК Спартак

Хандбалният Спартак (Варна) победи с 30:25 третия в класирането на мъжкото състезание Осъм (Ловеч).

Двубоят се игра в залата на Първа езикова гимназия в морската столица. Възпитаниците на Веселин Станков изоставаха с два гола на полувремето - 15:17, само че с по-стабилна игра през втората част съумяха да стигнат до триумфа. Най-резултатен за домакините бе Йордан Попов.

" Като цяло добър мач за нас, играхме от първата до последната минута. Имаше избрани обстановки през първото полувреме, където не успяхме да реагираме, само че след почивката с по-добра игра и повече шанс ги победихме ", съобщи за " Петел " треньорът на Спартак Веселин Станков.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.