...

Ивайло Русев остави Балчик на 5 точки от Спартак

Снимка Фейсбук/Ивайло Русев

Юношата на Спартак - Ивайло Русев, остави Черноморец на 5 точки от спартаклии преди дербито сред двата тима на 16 май от 17 часа в Балчик.

Русев донесе триумфа на балчиклии са 3:2 над Спортист в среща от 27-ия кръг на Трета лига - Североизточна група в Генерал Тошево през днешния ден. Ивайло бе точен 55-ата минута за цялостния поврат. През първото полувреме домакините поведоха с 2:0, само че след голове на Кристиян Пешков и автогол балчикли се върнаха в мача, а след това ликуваха.

Спартак печели служебна победа с 3:0 в кръга над Кубрат и е водач с 62 точки, а Черноморец е втори с 57.

Другата неделя двата тима играят в Балчик, а по-късно на Спартак следва домакинство с Доростол и посещение на Устрем в Дончев в последния кръг. Балчиклии пък имат двубои срещу Септември в Тервел и Светкавица вкъщи.

В другите две срещи от 27-ия кръг през днешния ден Светкавица победи Ботев с 3:0, а Шумен изгуби от Устрем с 0:2.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.