Славия затвори годината с разгром над ВереяОтборът на Славия разби

...

Славия затвори годината с разгром над Верея

Славия затвори годината с погром над Верея
Отборът на Славия разруши Верея с 4:0 вкъщи в последния си мач за 2018-та година. На Националния стадион „ Васил Левски “ „ белите “ преобладаваха през цялото време и още до петата минута към този момент бяха спрени на три пъти от гредите. Домакините въпреки всичко поведоха в резултата в 17-та минута посредством Янис Карабельов, чийто изстрел се отби в бранител и излъга вратаря на старозагорци Богомил Цинцарски. Самият Цинцарски сбърка неприятно в 29-та минута и си означи автогол при опит да отрази удар на Галин Иванов. След почивката централният нападател на Славия Илиан Мицански оформи крайното 4:0 с два гола сред 67-та и 72-та минута. По този метод възпитаниците на Златомир Загорчич записаха безапелационен триумф в последния си мач за годината и заемат 9-то място в класирането с 24 точки. Верея остава на дъното на подреждането без нито една победа през сезона и скромния актив от пет точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com