ГОООЛ! Мицански прави резултата типичен - 3:0.
Галин Иванов още веднъж си опитва шанса, само че след удара му топката минава настрана от вратата.
Източник:

61′
Жълт картон за Здравко Илиев
59′
Първи прецизен удар за Верея! Здравко Илиев бе изтърван от отбраната на " белите " и съумя да съкрати ъгъла до Стергиакис и да стреля, само че младият вратар на домакините мазета в корнер.
57′
Попадение на Галин Иванов не бе зачетено поради засада.
49′
Ашковски бе изведен към наказателното поле, само че вместо да стреля към вратата реши да подава към включващия се в офанзивата Галин Иванов. Подаването му към капитана на " белите " обаче бе много неопределено и топката попадна право в ръцете на Цинцарски.
47′
Милан Вушорович пък отстъпва мястото си на Здравко Илиев
46′
На почивката Дино Мартинович е сменен от Станислав Маламов
45′
Начало и на втората част!
45′
Край на първото полувреме! Славия се отдръпва на отмора с два гола задатък пред Верея - 2:0.

41′
СПАСЯВАНЕ!!! Въпреки позволения автогол, вратарят на заралии е повода резултатът да е единствено 2:0 в интерес на " белите ". В тази обстановка, Ашковски шутира доста мощно към вратата от към 22 метра, само че стражът съумя да избие топката.
36′
Ашковски можеше да усили преднината за Славия, откакто получи доста положително подаване от Мицански. Той овладя на границата на наказателното поле и опита с прехвърлящ удар да изпрати топката във вратата, само че тя излезе в навън.
33′
Жълт картон за Стефан Ашковски
29′
АВТОГОЛ! 2:0 за Славия! Галин Иванов не отигра по най-хубавия метод получена топка, само че въпреки всичко съумя да я изпрати в очертанията на вратата с удар от близко. Цинцарски обаче не се оправи при хващането ѝ и я изпусна зад голлинията.

24′
Жълт картон за Бедри Рюстемов
17′
ГОООЛ! Янис Карабельов открива резултата - 1:0 за Славия! Халфът на " белите " бе тотално изтърван от отбраната на заралии и след майсторско завъртане стреля към вратата изцяло необезпокоен. Топката мина през Цинцарски и защитник на старозагорци, само че въпреки всичко влетя в мрежата.

11′
Георги Йомов засече центриране на границата на вратарското поле, само че при удара му бе вдигнат флагът за засада. Въпреки това, младокът нацели и гредата.
8′
Ашковски също опитва да порази вратата на Цинцарски, само че вратарят мазета в корнер.
5′
ГРЕДА!!! Галин Иванов получи хубаво подаване от Карабельов и шутира мощно от границата на наказателното поле, само че и този път топката се отби в надпречната греда.

4′
Галин Иванов реши да центрира непосредствено към вратата на Цинцарски след прекрасен пробив, само че вратарят излезе напред и улови топката.
2′
ГРЕДА!!! Само в границите на 40 секунди след първия съдийски сигнал: Илиян Мицански бе изтърван от отбраната на заралии и незабавно стреля към вратата, само че топката срещна страничния дирек. При добавката, Георги Йомов нацели безусловно същия и резултатът остана неизменен.
1′
НАЧАЛО НА СРЕЩАТА!
Състав 32 Антониос Стергиакис - ВРАТАР 22 Богомил Цинцарски - ВРАТАР 25 Александър Александров 3 Теофилос Коуроупис 3 Тейнур Марем 4 Годердзи Мачадзе 38 Милен Гамаков 5 Томаш Косут 19 Димитър Велковски 15 Денис Василиев - КАПИТАН 8 Славчо Шоколаров 33 Емил Йоргенсен 10 Янис Карабельов 28 Ндомбоу Александер 35 Георги Йомов 32 Бедри Рюстемов 33 Галин Иванов - КАПИТАН 8 Денислав Станчев 37 Стефан Ашковски 11 Милан Вушорович 22 Илиан Мицански 77 Дино Мартинович Треньор Златомир Загорчич Небойша Миличич Резерви 1 Георги Петков - ВРАТАР 27 Георги Георгиев - ВРАТАР 5 Павел Виданов 6 Иво Иванов 6 Неманя Иванов 21 Здравко Запрянов 20 Филип Кръстев 7 Симеон Мечев 23 Владислав Узунов 9 Станислав Маламов 17 Момчил Цветанов 17 Андреи Киофу 7 Милчо Ангелов 30 Стефан Аличков
Днес от 17:30 часа, Славия приема Верея в първата среща от последния 20-ти кръг в Първа лига за календарната 2018 година.

Двубоят ще се играе на националния ни стадион " Васил Левски ".

Ясни са избраниците на Златомир Загорчич за мача с Верея

Вижте групата на Славия

В първия мач между тях през август, двата тима приключиха наедно 1:1 на " Трейс Арена ", само че сега ситуацията на заралии в елита не е по никакъв начин положително.

Старши треньорът на " белите " Златомир Загорчич няма да може да разчита на Андреа Христов и Александър Станисавлечвич, до момента в който неговият сътрудник Небойша Миличич няма никакви кадрови проблеми.

В състава на гостите се завръща Иво Иванов, който изтърпя наказване, като на терена ще забележим и Йоргенсен.