Шампионът по футбол на Италия - Ювентус постигна неочаквано трудна

...

Роналдо бележи, Юве бие

Шампионът по футбол на Италия - Ювентус реализира ненадейно сложна победа с 2:1 при семейството си на Верона в мач от 4-ия кръг на Серия " А ". Гостите изиграха отлична среща на " Алианц Стейдиъм " и би трябвало да съжаляват, че не съумяха да спънат хегемона на Ботуша, откакто нацелиха три греди. Мигел Велосо откри резултата в 21-ата минута, а секунди по-рано Самуел Ди Кармине изпусна дузпа.
След половин час игра Аарън Рамзи изравни с помоща на рикошет, при започване на второто полувреме Кристиано Роналдо донесе триумфа за домакините от углавен удар. До края Верона имаше няколко положителни шанса да изравни, а Юве несъмнено не впечатли с играта си.
В класирането Юве към този момент има 10 точки и се върна на върха преди дербито Милан – Интер довечера. Двубоят в Милано ще гледа наживо и Христо Стоичков. Верона пък си остана с 4 т. и заема 12-ата позиция.
Източник: standartnews.com