Шампионът на България Лудогорец показа много солидна игра и нанесе

...

Ето как Лудогорец изкова победата над ЦСКА в Разград

Шампионът на България Лудогорец сподели доста солидна игра и нанесе тежък удар по упоритостите на ЦСКА в борбата за купата на страната в мач посред им. Разградският отбор надви с минималното 1:0 над столичния си конкурент след гол на Бърнард Текпетей в четвъртата минута и значително капарира десетата си поредна шампионска купа. С днешното си показване, изключително през първото полувреме, "орлите " демонстрираха, че са надалеч по-стойностният тим.

Играчите на Дамбраускас изпуснаха и половин дузина огромни положения, като на два пъти бранители на „ червените” спираха топката пред голлинията на опразнената врата от Густаво Бусато. Негативен пункт за ЦСКА и Бруно Акрапович е, че отборът не насочи нито един прецизен удар в хода на целия мач.

Така ЦСКА спря серията си от 11 следващи мача без проваляне в efbet Лига и отборът още веднъж изостава на шест точки зад съботния си противник. Лудогорец към този момент е с 45 в своя актив, до момента в който софиянци остават с 39 в разногласието им за най-ценния трофей в нашата страна. В идния кръг Лудогорец ще пътува до Стара Загора за аудиенция на Берое, до момента в който ЦСКА посреща Локомотив Пловдив на „ Българска армия”.

В прикаченото видео може да видите най-интересните моменти от дербито и отзивите след него!
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `