Сепси най-накрая сложи край на серията си от 6 поредни

...

Димитров резерва при победа на Сепси

Сепси най-сетне постави завършек на серията си от 6 следващи равенства в Лига 1 на Румъния. Днес отборът на Леонтин Грозаву измъкна триумф с 2:1 като посетител на Херманщадт. Българският бранител Радослав Димитров още веднъж не взе присъединяване в мача, като го изгледа от аварийна пейка. Той не играл за своя отбор от края на януари.

Сепси поведе в 12-ата минута с гол на Каталин Голофка. Домакините обаче изравниха посредством Дражен Багарич в 25-ата минута. В 65-ата минута гостите си завоюваха дузпа, а Габриел Вашвари донесе триумфа на своя отбор с прецизен изстрел от бялата точка за крайното 1:2.

Това бе значим триумф за Сепси, който излезе на 4-ото място с 37 точки, като към този момент има 3 повече от Херманщадт, който пък остава на 5-ото място с 37 точки.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `