се наложи с 3:1 над в четвъртата си контролна среща

...

Берое победи Хебър в контрола

се наложи с 3:1 над в четвъртата си контролна среща от зимната подготовка. откри резултата в 8-ата минута, а незабавно по-късно Макута удвои. Гостите понижиха посредством Петков в 43-ата минута, а крайното 3:1 оформи.

Домакините започнаха по-активно срещата и съумяха да открият резултата в 8-ата минута. Димо Бакалов получи на границата на наказателното поле и прати топката в далечния ъгъл с акуратен удар.

Минута по-късно след офанзива по десния фланг топката по центрирана в пеналта на гостите, където Макута я прати в мрежата след удар с глава.

Хебър затрудни Берое в идващите минути. В 11-ата след офанзива по левия фланг последва центриране на втора греда, където Хамдиев засече топката от въздуха, само че ударътр му срещна гредата.

В 34-ата минута Хаджиев насочи удар с глава след корнер, само че топката мина на сантиметри над вратата.

Две минути по-късно Петков стреля от отдалеченост, само че ударът му мина на метър от гредата.

В 39-ата минута излезе на стрелкова позиция самичък против Перниш, само че стражът на Бероеспаси.

В ответната офанзива Апостолов шутира доста рисково от границата на пеналта, само че не откри задачата.

Гостите върнаха едно попадение в 43-ата минута, когато се пребори в наказателното поле и прати топката в мрежата от непосредствена непосредственост.

Три минути след възобновяване на играта Лебон проби по фланга и откри Макута, който незабавно шутира, само че ударът бе блокиран.

В 50-ата минута Хаджиев стреля рисково с глава, само че топката мина над вратата.

Четири минути Макоута центрира от фланга, а Лебон засече с глава, само че топката не откри очертанията на вратата.

В 67-ата минута Апостолов изведе чудесно Лебон зад тила на защитата, а французинът прати топката в мрежата с грациозен удар – 3:1.

Седем минути по-късно Чаворски получи пред наказателното поле и насочи рисков удар, само че Василев се намеси и избави.

В последната минута Динков насочи удар с глава, само че топката мина над вратата.

Следващата инспекция на „ зелено-белите “ е в събота (30 януари) против Ботев в Пловдив.

Берое: (46′ – Християн Василев), Божидар Пенчев (46′ – Октавио), Димо Бакалов (76′ – Димитър Спасов), Гаюс Макоута (76′ – Баев), (76′ – Виктор Тодоров), (76′ – Пламен Крислов), (76′ – Тони Николов), 19. (76′ – Виктор Ангелов), 20. (76′ – Атила Ахмед), Кийлън Лебон (76′ – Георги Динков), (76′ – Атанас Йорданов)

СНИМКИ: beroe.bg