Съперникът на Лудогорец в третия квалификационен кръг на Лига Европа

...

Съперникът на Лудогорец с ново поражение

Съперникът на Лудогорец в третия квалификационен кръг на Лига Европа Зрински позволи втора поредна загуба в шампионата на Босна и Херцеговина и общо трета в последните си три срещи. Тимът от Мостар записа проваляне с 0:1 при гостуването си на Челик в дербито на четвъртия кръг. Срещата не предложи доста благоприятни условия за гол.  Лудогорец - Зрински Мостар @@@
Най-доброто състояние през първата част беше за домакините, когато в 36-ата минута Окич съумя да трансферира Солдо, само че Яковлевич мазета от голлинията. През второто полувреме Зрински имаше преимущество, само че Челик вкара гол в 72-ата минута. Ямак се разписа след центриране на Беваб от фаул. Три минути по-късно по-късно Яковлевич пропусна опция да изравни резултата. С крах се увенча и опитът на Филипович да вкара в последната минута на мача. Както е известно, в четвъртък от 21:00 часа Зрински приема Лудогорец на стадион „ Пецара “ в Широки Брег. Българският първенец завоюва първата среща с 1:0 след гол на Козмин Моци.