Съдийски назначения за мачовете от 18-ия кръг на Втора лига
Съдийската комисия към БСФ разгласи нарядите за мачовете от 18-ия кръг на Втора лига. Ето ги и тях:
12 Фев 2021 година Петък 15:00 ч.
ФК Пирин АД - Хебър 1918
Горско стопанство: Димитър Цолов Буров АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Николай Георгиев Нанев
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Струмска популярност 1927
Горско стопанство: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Станислав Руменов Груев
4-ТИ: Васил Петров Минев
СН: Асен Йорданов Николов
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ФК Литекс - Септември См
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Кристиян Николов Колев
СН: Йосиф Петров Ронков
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Созопол
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ: Мартин Живков Великов
СН: Любомир Йорданов Войков
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Димитър Димитров Димитров АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Борис Димитров Борисов
15 Фев 2021 година Понеделник 13:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - Спортист 2009
Горско стопанство: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
16 Фев 2021 година Вторник 14:00 ч.
Миньор - ПФК Лудогорец 1945 II
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Валери Николов Цветков
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
12 Фев 2021 година Петък 15:00 ч.
ФК Пирин АД - Хебър 1918
Горско стопанство: Димитър Цолов Буров АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Николай Георгиев Нанев
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Септември Сф - ФК Струмска популярност 1927
Горско стопанство: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Драгомир Руменов Милев АС2: Станислав Руменов Груев
4-ТИ: Васил Петров Минев
СН: Асен Йорданов Николов
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ФК Литекс - Септември См
Горско стопанство: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Кристиян Николов Колев
СН: Йосиф Петров Ронков
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Добруджа 1919 - ФК Созопол
Горско стопанство: Красен Иванов Георгиев АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Владимир Йорданов Йорданов
4-ТИ: Мартин Живков Великов
СН: Любомир Йорданов Войков
13 Фев 2021 година Събота 14:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ОФК Локомотив Горна Оряховица
Горско стопанство: Димитър Димитров Димитров АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Борис Димитров Борисов
15 Фев 2021 година Понеделник 13:30 ч.
ФК Локомотив 1929 - Спортист 2009
Горско стопанство: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Иво Венциславов Андреев
СН: Ивайло Серьожев Лазаров
16 Фев 2021 година Вторник 14:00 ч.
Миньор - ПФК Лудогорец 1945 II
Горско стопанство: Радослав Петров Гидженов АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Благой Кирилов Манов
СН: Валери Николов Цветков
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ