Преотстъпеният от Левски в румънския Виторул (Констанца) бразилски нападател Ривалдиньо

...

Ривалдиньо стана носител на Купата на Румъния

Преотстъпеният от Левски в румънския Виторул (Констанца) бразилски нападател Ривалдиньо ликува с Купата на северната ни съседка. Отборът от Констанца надделя във финала Астра (Плоещ) с 2:1 и се поздрави с трофея.

Астра откри резултата посредством Денис Алибец в края на първото полувреме, само че Ривалдиньо и съотборниците му реализираха цялостен. Първо Вирджил Гица вкара мача в продължения с попадение в 76-ата минута. В 105-ата Ерик донесе триумфа на Виторул.

" Шампион! Всичко е допустимо, когато вярваш ", написа синът на легендата Ривалдо под своя фотография с трофея в обществените мрежи.