Появилите се информации, които „докараха“ ФК Созопол почти до фалит,

...
Появилите се информации, които „докараха“ ФК Созопол почти до фалит,
Коментари Харесай

Румен Димов: Касата ни е пълна

Появилите се информации, които „ докараха “ ФК Созопол съвсем до банкрут, не дават отговор на истината. Припомняме, че от през вчерашния ден в медийното пространство се популяризира новината, че клубът има солидни отговорности за осигуровки и към снабдители. За квартири пък се дължала сумата от 20 хиляди лв.. Освен това се твърди, че в касата на сдружението има 2585 лева

„ Доброжелателите ни да не се тормозят. Касата е цялостна “, съобщи пред KotaSport.com изпълнителният шеф на Созопол – Румен Димов.

„ Няма нищо правилно в появилите се информации, като се изключи че господин Панайот Рейзи към този момент не е президент на клуба. Младите хора, които застанаха отпред на клуба, прочетоха с изненада тези трудове, че надали не сме във банкрут. Нека съперниците на нашия клуб са спокойни. След Общото заседание имахме диалог с ръководителя на УС – Станимир Желев, с ръководителя на ОбС-Созопол – Георги Пинелов, с кмета на града – господин Тихомир Янакиев и младите предприемачи, които вземат участие в УС на футболния клуб. Те докараха външни контрагенти, които в допълнение ще усилят бюджета на клуба. Очаква се в никакъв случай до момента, даже във Втора лига, Созопол да не е разполагал с подобен бюджет. Може би ще надвиши два пъти това, което се тиражира.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР