Португалия 0 : 1 Испания 90+6′ Край на мача. Испания

Испания
 90+6′
Край на мача.
 Испания победи Португалия с 1:0
Испания удари Португалия в края и се класира за финалната четворка в Лига на нациите

Вижте детайлности
90+5′
Жоао Феликс получава жълт картон.
90+2′
Кристиано Роналдо получи хубаво извеждащо подаване, само че не уцели добре топката при ниския си удар и разреши на Унай Симон да избави с лекост.
90′
88′
ГОЛ! Алваро Мората!   Нико Уилямс прати фантастично извеждащо подаване и откри нападателя, който стигна пред вратата, и стреля от близко, преодолявайки Диого Коща.
83′
Нуно Мендеш получи жълт картон.
78′
Рафаел Леао е вкаран като промяна на Уилям Карвальо.
78′
Витиня заменя Диого Жота.
73′
Бернардо Силва излиза от терена и Жоао Марио влиза на негово място.
73′
 Феран Торес е сменен от Нико Уилямс.
70′
Рубен Диаш шутира от придвижване към вратата от позиция в наказателното поле, само че ударът му беше блокиран от бранител.
 Снимка 589021
Източник:
61′
Пабло Сарабия напуща терена, а Педри влиза на негово място.
61′
Карлос Солер ще бъде сменен за Жереми Пино.
60′
Коке излиза, а Луис Енрике пуска в игра Гави.
55′
Дани Карвахал също е обагрен в жълто.
47′
Серхио Бускетс заменя Уго Гиямон.

Снимка 589024
Източник:
47′
Бернардо Силва получава жълт картон.
46′

Начало на втората част.
45′
Край на първото полувреме.
38′
Бруно Фернандеш получи качествено подаване и изстреля снаряд от отдалеченост. Топката обаче мина тъкмо до лявата греда.
 Снимка 589019
Източник:
33′
Диого Жота се възползва от свободното пространство пред себе си и стреля в левия ъгъл, само че не съумя да преодолее вратаря.
31′
Уго Гиямон получава жълт картон.
24′
Унай Симон блокира удар от далечно разстояние на Рубен Невеш, който беше ориентиран към левия ъгъл.
23′
Кристиано Роналдо се свлече в наказателното поле след прикосновение със бранител. Съдията Даниеле Орсато обаче остава безгласен.
 Снимка 589020
Източник:
17′
Притежанието на топката продължава да е в интерес на испанците - 28:72.
9′
Пабло Сарабия получи подаване от фланга. Той стреля към вратата от границата на наказателното поле, само че топката рикошира в крайници на бранител.
4′
Испанците владеят повече топката в първите минути на срещата.
 Снимка 589018
Източник:
1′

Начало на срещата.
Състав Диого Коща Симон Кансело Карвахал Данило Гиямон Диаш Торес Мендеш Гая Карвальо Родри Невеш Солер Фернандеш Коке Силва Торес Роналдо Сабия Диого Жота Мората Треньор Фернандо Сантош Луис Енрике Резерви Жозе Са Рая Патрисио Санчес Витиня Ж. Алба Далот Асенсио Джало Бускетс Марио Гави Феликс Иглесиас Леао Д. Йоренте Нунеш М. Йоренте Орта Педри Палиня Пино Руи Уилямс
Португалия приема Испания в яростен конфликт в Лига А, група 2 на Лигата на нациите.

Мачът в Брага е от 21:45 часа. Двата тима се борят за първото място в групата, което праща на полуфиналите на конкуренцията.

Към момента " мореплавателите " имат 10 точки и са водачи, а " Ла хала " е с 8 пункта. Така и равенството устройва Португалия, само че Испания се потребност е от наложителен триумф.
 Македонското външно министерство осъди освиркването на химна ни

Излязоха с реакция

В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 6 пъти са приключили наедно.

На домашния терен на Португалия имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са приключили наедно.