Пореден случай на фрапиращо насилие към домашно куче. Жена твърди,

...
Пореден случай на фрапиращо насилие към домашно куче. Жена твърди,
Коментари Харесай

Убиха домашно куче, влачиха го с кола СНИМКИ

Пореден случай на фрапиращо принуждение към домашно куче. Жена твърди, че домашният ѝ любим бил погубен, а след това завързан за кола и влачен.

Притеснителният сигнал споделя собственичката на четириногото -  Жечка Ж., в обществената мрежа Фейсбук.

" Жестоко ликвидиране! Мъж умъртви кучето ми и го закачи за теглича на колата си, и го влачи. В с. Попица! Нека си получи заслуженото от правораздаването. Казва се  Краси от с. Попица ", твърди Жечка Ж. в обявата си. " Те го задържаха, само че го пуснаха. Това не е обикновено ", добавя тя.

Жената популяризира и фрагменти, илюстриращи експанзията. На тях се вижда мъртвото куче, чийто заден крайник е завързан със сезал.

Твърденията на дамата будят вълна от отвращение в обществените мрежи. Граждани упорстват за правдивост за убитото куче. Хората недоумяват от описаната свирепост. Други са на мнение, че наказване са посочения за принудител няма да има.

" Искрено се надявам всички органи, от които зависи справедливостта, да си свършат работа ", написа Нели Г.

" Не очаквай правораздаване.Това е България, " разяснява Маргарита П.

" Какво сърце би трябвало да имаш, с цел да извършиш такава свирепост към едно почтено създание... Без думи ", отбелязва Гери С.

Към момента няма повече информация по случая. GlasNews не престава да следи тематиката!



 
Източник: glasnews.bg

СПОДЕЛИ СТАТИЯТА
Последвай Новини 24/7 в Facebook Последвай Новини 24/7 в Google News


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР


PromoMall.bg