Полузащитникът на руския национален отбор по футбол Алан Дзагоев почти

...

Дзагоев може да се възстанови за осминафиналите на Мондиал 2018

Полузащитникът на съветския народен тим по футбол Алан Дзагоев съвсем несъмнено ще бъде подготвен за осминафиналите на Мондиал 2018. Дзагоев получи травма в задната част на бедрото през първото полувреме в мача на откриването на Световното състезание, който домакините завоюваха с 5:0 против Саудитска Арабия на 14 юни. " Алан продължава да се възвръща от контузията. Хубавото е, че вижда позитивна динамичност, която ни разрешава да разчитаме, че той ще бъде разполагаем за елиминациите ", разясниха от лекарския щаб на Русия. Домакините съвсем несъмнено си осигуриха класиране на осминафиналите, откакто нощес победиха и Египет с 3:1. В днешното занятие на " Сборная ", което беше възстановително, не се включиха Дзагоев, Юрий Жирков и вратарят Игор Акинфеев. ВИЖТЕ ТУК ВИДЕО ОТ МОНДИАЛ 2018 Мондиал 2018 3 кръг, понеделник 25 юни  Уругвай 17:00предстои  Русия