Полузащитникът на Атлетико Мадрид Кейди Баре беше наказан с лишаване

...

Играч на Атлетико М отнесе 9 мача наказание за псувни по съдиите

Полузащитникът на Атлетико Мадрид Кейди Баре беше осъден с отнемане от спортни права за девет мача поради многократни обиди към съдиите в мач на дубльорите на столичани от третия испански футболен ешелон.

20-годишният албанец, който през този сезон записа две участия за представителния отбор на "червено-белите " в шампионата за Купата на Краля, получи жълт картон в 14-ата минута в домакинския мач против дубъла на Депортиво Ла Коруня (1:4) за жестоко нарушаване.

Веднага по-късно беше и отхвърлен поради остра реакция против основния арбитър Хосе Хоакин Гайего Гамбин. В отчета си за дуела Гамбин също по този начин разказва, че Баре изчакал реферите пред стаята им на почивката и почнал да ги ругатни и наскърбява.

Така поради неприличното държание към арбитрите към наказването от един мач за аления картон на футболиста е наложена и спомагателна глоба от още осем срещи. Баре ще пропусне решаващите мачове на Атлетико Мадрид-2 в битката за промоция във втора дивизия. /БТА