Делото „Дебора“: Георги Георгиев остава в ареста, съдът отмени гаранцията му
Пловдивският областен съд анулира определението, с което мярката за неотклонение на подсъдимия за нападението против Дебора Михайлова Георги Георгиев е променена от задържане под стража в парична гаранция.
Пловдивският областен съд анулира протоколно определение от 7 ноември на Пловдивския областен съд, с което е променена мярката за неотклонение на подсъдимия Георгиев от „ задържане под стража “ в „ парична гаранция “ в размер на 6000 лв..
Вместо това магистратите постановиха, че оставят без почитание настояването на подсъдимия и неговите бранители за изменение на мярката за неотклонение от „ задържане под стража “ в „ парична гаранция “ и същият остава арестуван.
България 1 мин. ОНЛАЙН РЕПОРТАЖ: Девети опит за избор на ръководител на Народно събрание, девети неуспех Съдържание от сътрудници 3 мин. Фантастико груп с приз за най-щедър донор Светът 2 мин. Ново предизвикателство в TikTok праща младежи в болница (ВИДЕО) България 1 мин. Агресия и в метрото: Момче атакува с бокс и обра други две на столична метростанция Тази заран 3 мин. Проф. Рачев: 13 000 лева за хотел за празниците – въпреки всичко отиваш на глезотия Тази заран 2 мин. Транспортна запушалка: Основен път е затворен за ремонт, а тирове минават по тесни улици с дупки Тази заран 3 мин. „ Каза ми, че са го били със стол “: Ще има ли осъдени за побоя над мъж в дом за възрастни в Трънско? България 1 мин. ОНЛАЙН РЕПОРТАЖ: Девети опит за избор на ръководител на Народно събрание, девети неуспех Съдържание от сътрудници 3 мин. Фантастико груп с приз за най-щедър донор Светът 2 мин. Ново предизвикателство в TikTok праща младежи в болница (ВИДЕО) България 1 мин. Агресия и в метрото: Момче атакува с бокс и обра други две на столична метростанция Тази заран 3 мин. Проф. Рачев: 13 000 лева за хотел за празниците – въпреки всичко отиваш на глезотия Тази заран 2 мин. Транспортна запушалка: Основен път е затворен за ремонт, а тирове минават по тесни улици с дупки Тази заран 3 мин. „ Каза ми, че са го били със стол “: Ще има ли осъдени за побоя над мъж в дом за възрастни в Трънско?Определението на Окръжен съд – Пловдив е дефинитивно.
Последвайте ни за още настоящи новини в Google News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK