Нора Недкова се предлага за 1000 дирхама в Дубай
Плеймейтката Нора Недкова за следващ път заряза студа у нас и избра да замине за гореща дестинация, каквато е Дубай.
Предвид обстоятелството, че не е известно тя да работи, почитателите й в Инстаграм се чудят кой заплаща за тези почивки, които безспорно не са по никакъв начин евтини. Вероятно сте забелязали, че през последните няколко месеца, Недкова рядко се задържа у нас и не стопира да обикаля из разнообразни екзотични дестинации.
За разлика от преобладаваща част от колежките й тя даже не се изявява като инфлуенсър. От време на време пуска в мрежата по някоя реклама, само че няма да е неточност, в случай че кажем, че уговорките й са прекомерно редки.
В този ред на мисли по всяка възможност риалити звездата от „ Биг Брадър “ си е хванала състоятелен ухажор, който не се тормози от разноските, които му костват пътуванията до екзотични дестинации. Освен това не е изключено също тъй Нора Недкова да „ изчуква “ и по някое евро с задължения от по-различно естество.
Източник: Уикенд