Отиващият си сезон донесе немалко разочарования на феновете на Бетис,

...

Неостаряващият Хоакин продължава да твори чудеса

Отиващият си сезон донесе значително разочарования на почитателите на Бетис, само че един футболист не стопира да радва всички, които обичат " вердибланкос ". Легендата Хоакин направи ослепителен мач против Уеска и самичък донесе успеха с 2:1. Ветеранът означи и двата гола за севилци, като второто му попадение падна в 98-ата минута и беше същински шедьовър.

Успехът е първи за Бетис от началото на април и изкачи тима на Кике Сетиен на 11-о място в класирането. Изпадащият Уеска е на дъното, а в последния кръг ще одобри Леганес с вярата да се сбогува с Ла Лига с победа и вероятно да изпревари Райо Валекано в крайното нареждане.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА КЛАСИРАНЕ ГОЛМАЙСТОРИ ПРОГРАМА Примера дивисион 37 кръг, неделя 12 май  Реал Бетис 2:1краен резулат  Уеска