Отборите на ЦСКА и Лудогорец изиграха изключително интригуващ първи полуфинален

...

Екшън на Армията! Два гола, спестена дузпа и червен картон на ЦСКА - Лудогорец

Отборите на ЦСКА и Лудогорец изиграха извънредно завладяващ първи полуфинален мач между тях за Купата на България и приключиха 1:1 в София. В началото на втората част в мача имаше противоречива обстановка, откакто Иван Турицов направи прикосновение с краката на Елвис Ману в наказателното поле на ЦСКА, но реферът Волен Чинков не отсъди нарушаване. На повторенията се видя, че Турицов рита Ману и реферът Чинков взима неверно решение.

След тъкмо час игра пък Бърнард Текпетей бе изпъден след два жълти картона, а Тиаго Родригес поведе „ червените” в резултата след 77 минути игра. В 81-ата пък Каули Оливейра изравни резултата за „ орлите” и означи извънредно скъп гол на непознат терен за идния реванш на „ Хювефарма Арена”, който е идната седмица.